Ar veikia blakstienų SERUMAI??? ir ar tikrai išauga ilgiausios ir vešliausios šluotytės virš akyčių?

Olesia Žuravliova

Žvaigždžių vizažo meistrė

Grožio studijos ir mokyklos įkūrėja ir vadovė @ozdesignhome

Trijų makiažo knygų, tapusių bestseleriais autorė.

L’Officiel mados žurnalo makiažo skilties autorė.

Dėstytoja.

Darbo patirtis – 13 metų.

NUTRALASH BLASKTIENŲ SERUMAS

Ar veikia blakstienų SERUMAI??? ir ar tikrai išauga ilgiausios ir vešliausios šluotytės virš akyčių? @nutralashlithuania blakstienų serumas?

 • Ar veikia?
  Taip !
 • Ar vieną kartą ar savaitę panaudojus veiks?
  Ne!
 • Kaip viskas vyksta?
  Mechanizmas blakstučių augime!
  Blakstienos dažniausiai iškrenta kas 3 mėnesius. Kol vienos ilgos kitos mažylės augančios. Eina ciklas ir blakstienos viena kitą keičia.
 • Kodėl tai veikia?
  Serumas įsiskverbia ir pradeda savo darbą , ingridientai maitina plaukelius, skatina jų elastingumą aktyvina mikrocirkuliaciją. To pasekoje blakstutės auga greičiau ir tapusios stipresnės prailgina savo gyvavimo laiką. Tad mažylės greičiau išauga, senosios neiškrenta, ko pasekoje jos tampa vešlesnės ir ryškesnės.

  Kontraindikacijos jautrios akys, siauras kirpimas, ašarojančios akys!

  SVARBU!
  Kas per daug tas nesveika! Mažiau yra geriau. Serumo reikia tiek mažai, kad kartais man atrodo jog aš net nepasitepiau. Jeigu bus per daug akys paraus ir ašaros.

 • Ar gali netikti?
  Kai produktas aktyvus, be abejonės gali kažkas sureguoti labai jautrioms akims:)
 • Kas svarbiausia?
  Patepliojus ne padėtį į šalį – naudoti 4/6 savaites .

Mitas:

vieną kartą 4/5 savaites naudojant visada blakstienos bus tokios gražios. NOPE ! nebus!

Juk pradžioje pasakojau jos iškrenta, o naujos atauga. O jeigu netepat tos naujos blakstutės nebus tokios atsparios Bet 3 mėnesiukus bus gražios, ilgos bei vešlesnės.

Tikiuosi info įdomi! Kaži ar nors viena skaitė iki galo :))))) Dar turiu info ir apie ingridientus ir apie kitus reikaliukus. Bet bijau, kad nusibosiu! Gražios dienos #nutralash #nutralashlithuania @nutralashlithuania

Olesia Žuravliova

Atsiliepimai

Jolanta Chlevickienė

Naudoju serumą blakstienoms. po 2 sav. pastebėjau pokyčius. Tik tiek, kad tepdama nuo kaires akies jai labiau ir užauginau tai nedarykit klaidos, arba kasdien nuo kurios pradedat tepti keisti arba kiekvienai akutei sudrekinti naujai plunksnelę

Dėkoju širdingai! Puikus produktas, rekomenduoju

Viktorija Ramoškienė

Sveiki.. norėjau pasidžiaugti,jog blakstučių serumas,tai kazkas WOW! po daugelio metu priauginamu blakstienu nuėmimo, vaizdas buvo liudnokas, bet šis serumas, sustiprino blakstienas, jos tapo ilgos,tankios. Apie blakstienų priauginimą,net nekyla minčių.

AČIŪ

Sandra Laškova

Esu bandžiusi nemažai serumų blakstienoms, vieni tiko labiau, kiti mažiau, bet efekto kurio tikėdavausi niekada nebuvo. Bet pabandžiusi NutraLash, negalėjau patikėti, jog jis pranoko lūkesčius, pagausėjo apimtis blakstienų, plaukas atrodo daug sveikesnis, pertepus tušu kelis kartus matosi efektas kuris paryškina akių linija, tikrai produktai kurie atlieka savo paskirtį. Didžiausios rekomendacijos, Man tai visiškas atradimas

Aušra Šliumerienė

Isbandziau blakstienu seruma….kazkas nerealaus po gimdymo blakstienos buvo isreteje iki tiek kad net tarpais tuscia buvo tikrai netikejau, bet kazkur po menesio naudojimo visiskai atsigavo. Dar niekada neturejau tokiu ilgu ir tankiu blakstienu super

Jelena von Kligmann

Tiesiog tobulas produktas. Pranoko visus lūkesčius ir lūpų putlintojas ir blakstienų serumas. Produkto užtenka tikrai ilgam. Jau nebepirmus metus ištikimas mano grožio puoseletojas. Perku sau ir kaip dovanelės savo artimiausiom draugėm, nes tokiu stebuklu reikia dalintis. O ir megaičių, dirbančių su nutralash nepriekaištingas paslaugumas ir greitumas. Ačiū labai!!!!

Donata Liaudinskienė

Ačiū už tobulą serumą blakstienoms! Netikėjau, kad gali būti toks rezultatas , po mėnesio naudojimo mano blakstienos beveik siekė antakius . Niekada netūrėjau tokių ilgų blakstienų

Rimantė Gasiūnienė

Bkakstienu serumas nerialus tai mano karantinis atradimas, rezultatai stulbinantys Pačios didžiausios rekomendacijos toms, kurios dar abejojate Butinai išbandysiu ir kitus Nutralash produktus Sekmes

Arna Vabalaite

Labai džiaugiuos šiuo nuostabiu blakstienų serumu, kurio dėka atsiauginau blakstienas, tiek į ilgį tiek apimtim. Tas geras jausmas, kai nebereikia tept tušo keliais sluoksniais, kai nusivalius makiažą lieki su blakstienom… savo blakstienom! Tikrai nuostabus produktas!

Živilė Blondžius

Sveiki, noriu ir aš labai pagirti blakstienų serumiuką, jis super’inis!!! Ne slėpsiu į šituos blakstienų reikalus visada žiūrėdavau šiek tiek skeptiškai, bet išdrįsau pabandyti ir vuolia jau išbandau. Jau po savaites vyras klausė ar prisiklijavau blakstienų, sukiojo galvą nelabai suprasdamas kas čia nebetaip. Bet nors ir teko padaryti keliatos dienų pertraukėlę, tačiau dabar šešios savaitės ir rezultatai akivaizdėja, aš jas net šukuoju kaip priaugintas, nes veliasi, sukasi, o ir naujos išaugančios „padaigos” jas sušiaušia ir jų vis daugėja kasdien.

Ačiū, Renata!!! Auginam toliau

Agnė Gaižauskienė

blakstienų serumas paliko patį didžiausią įspūdį !! pati nesitikėjau, jog serumas tiek gali, daug metų prisiauginėjau blakstienas, nusiėmus jas, šis serumas ataugino jas akimirksniu. rekomenduoju visu 100 proc. Ačiū dar kartą !

Your Shopping cart

Close