Nesu aš nei plaukų specialistė, ar kažkokia plaukų fanatikė. Paprasta moteris, kuri turėjo didelių problemų su plaukų slinkimu ištisus metus. Plaukai slinkdavo nuolatos: šukuojant, plaunant galvą, net po nakties atsibudus ant pagalvės rasdavau daugybę plaukų. 

Mano kirpėja, išsigandusi man pasakė, kad turiu kažką daryti, kažkaip stabdyti tą nevaldomą plaukų slinkimą. Ko tik aš neišbandžiau: pačius brangiausius vitaminus, serumus, buvau net instagramo reklamų fanatikė. Pamatydavau, kas reklamuoja kokį serumą plaukams ir tuoj pat lėkdavau jo pirkti. Tikrai nemeluosiu, kažkiek apramindavo slinkimą, bet po to vėl viskas iš naujo. Lyg užburtas ratas. Sakysite, kad reikėjo darytis tyrimus ir ieškoti problemos. Tai dariausi, viskas buvo gerai. Vartoju vitaminus, organizmas viskuo aprūpintas.

 

Nėra čia ką slėpti, esu NutraLash lietuva įkurėja. Po visų mano išbandytų priemonių , darydama užsakymą, parašiau nutralash gamintojams. Pasiteiravau, gal Vokietijoje, jie turi kažkokių priemonių plaukų slinkimui sustabdyti.

Pasirodo tas pats gamintojas, kuria ir plaukų serumus, tik po kitu pavadinimu. Aš privalau tai išbandyti!

Nežiūrėjau sudėties, nesigilinau į patį produktą – pasitikėjau rekomendacijomis ir puoliau išbandyti.

Po tiek išbandytų priemonių, nesitikėjau stebuklų, bet šį kartą viskas buvo kitaip. Pradėjus naudoti serumą, šukuose plaukų pradėjo mažėti. Jau po keletos panaudojimų susimąsčiau: ar nebus taip, kad nustojus naudoti, plaukai vėl pradės dar daugiau slinkti? Likau labai nustebusi, nes didesnio plaukų slinkimo nepastebėjau. Sunaudojau visą buteliuką, man jo užteko mėnesiui gal ir ilgiau.

Tuomet pradėjau domėtis sudėtimi ir kas čia taip gerai veikia mano plaukus.

Pradėjus aiškintis, atradau labai daug naudingos informacijos:

Tą efektą duoda iš obuolių ir vynuogių išgaunamos kamieninės ląstelės, haliuronas, cinkas, ženšenis, arnika, kraujažolės, bambuko dilgelių asiūklio ekstraktai.

Baltymai išgauti iš alaus mielių.
Visi jie gerina kraujotaką. Dar geras dalykas yra – aktyvių ingridientų, veikiančių kaip DHT blokatoriai, taip pat arginimo ir kreatino stiprinančių plaukų šaknis.

Visa tai suteikia plaukams naujos jėgos ir gyvybingumo.

DHT tai testosteronas moterims. Natūraliai jis būna blokuojamas, kol gerai veikia moteriški lytiniai hormonai. Kiek vėliau, kai blokavimo nelieka tiek moterys tiek vyrai pradeda plikti. To pasekoje artėjant  link 40 metų, labai daug moterų pradeda plikti viršutinėje bei šoninėse galvos zonose. Šis serumas, blokuoja testosterono veikimą ir stabdo plikimą tiek moteris tiek vyrams.

Štai toks didelis atradimas mano buvo 2020 metais.

 

Renata Labutienė
NutraLash brand´o įkurėja

Your Shopping cart

Close