Nesu aš nei plaukų specialistė, ar kažkokia plaukų fanatikė. Paprasta moteris, kuri turėjo didelių problemų su plaukų slinkimu ištisus metus. Plaukai slinkdavo nuolatos: šukuojant, plaunant galvą, net po nakties atsibudus ant pagalvės rasdavau daugybę plaukų. 

Mano kirpėja, išsigandusi man pasakė, kad turiu kažką daryti, kažkaip stabdyti tą nevaldomą plaukų slinkimą. Ko tik aš neišbandžiau: pačius brangiausius vitaminus, serumus, buvau net instagramo reklamų fanatikė. Pamatydavau, kas reklamuoja kokį serumą plaukams ir tuoj pat lėkdavau jo pirkti. Tikrai nemeluosiu, kažkiek apramindavo slinkimą, bet po to vėl viskas iš naujo. Lyg užburtas ratas. Sakysite, kad reikėjo darytis tyrimus ir ieškoti problemos. Tai dariausi, viskas buvo gerai. Vartoju vitaminus, organizmas viskuo aprūpintas.

 

Nėra čia ką slėpti, esu NutraLash lietuva įkurėja. Po visų mano išbandytų priemonių , darydama užsakymą, parašiau nutralash gamintojams. Pasiteiravau, gal Vokietijoje, jie turi kažkokių priemonių plaukų slinkimui sustabdyti.

Pasirodo tas pats gamintojas, kuria ir plaukų serumus, tik po kitu pavadinimu. Aš privalau tai išbandyti!

Nežiūrėjau sudėties, nesigilinau į patį produktą – pasitikėjau rekomendacijomis ir puoliau išbandyti.

Po tiek išbandytų priemonių, nesitikėjau stebuklų, bet šį kartą viskas buvo kitaip. Pradėjus naudoti serumą, šukuose plaukų pradėjo mažėti. Jau po keletos panaudojimų susimąsčiau: ar nebus taip, kad nustojus naudoti, plaukai vėl pradės dar daugiau slinkti? Likau labai nustebusi, nes didesnio plaukų slinkimo nepastebėjau. Sunaudojau visą buteliuką, man jo užteko mėnesiui gal ir ilgiau.

Tuomet pradėjau domėtis sudėtimi ir kas čia taip gerai veikia mano plaukus.

Pradėjus aiškintis, atradau labai daug naudingos informacijos:

Tą efektą duoda iš obuolių ir vynuogių išgaunamos kamieninės ląstelės, haliuronas, cinkas, ženšenis, arnika, kraujažolės, bambuko dilgelių asiūklio ekstraktai.

Baltymai išgauti iš alaus mielių.
Visi jie gerina kraujotaką. Dar geras dalykas yra – aktyvių ingridientų, veikiančių kaip DHT blokatoriai, taip pat arginimo ir kreatino stiprinančių plaukų šaknis.

Visa tai suteikia plaukams naujos jėgos ir gyvybingumo.

DHT tai testosteronas moterims. Natūraliai jis būna blokuojamas, kol gerai veikia moteriški lytiniai hormonai. Kiek vėliau, kai blokavimo nelieka tiek moterys tiek vyrai pradeda plikti. To pasekoje artėjant  link 40 metų, labai daug moterų pradeda plikti viršutinėje bei šoninėse galvos zonose. Šis serumas, blokuoja testosterono veikimą ir stabdo plikimą tiek moteris tiek vyrams.

Štai toks didelis atradimas mano buvo 2020 metais.

 

Renata Labutienė
NutraLash brand´o įkurėja

Atsiliepimai

Jolanta Chlevickienė

Naudoju serumą blakstienoms. po 2 sav. pastebėjau pokyčius. Tik tiek, kad tepdama nuo kaires akies jai labiau ir užauginau tai nedarykit klaidos, arba kasdien nuo kurios pradedat tepti keisti arba kiekvienai akutei sudrekinti naujai plunksnelę

Dėkoju širdingai! Puikus produktas, rekomenduoju

Viktorija Ramoškienė

Sveiki.. norėjau pasidžiaugti,jog blakstučių serumas,tai kazkas WOW! po daugelio metu priauginamu blakstienu nuėmimo, vaizdas buvo liudnokas, bet šis serumas, sustiprino blakstienas, jos tapo ilgos,tankios. Apie blakstienų priauginimą,net nekyla minčių.

AČIŪ

Sandra Laškova

Esu bandžiusi nemažai serumų blakstienoms, vieni tiko labiau, kiti mažiau, bet efekto kurio tikėdavausi niekada nebuvo. Bet pabandžiusi NutraLash, negalėjau patikėti, jog jis pranoko lūkesčius, pagausėjo apimtis blakstienų, plaukas atrodo daug sveikesnis, pertepus tušu kelis kartus matosi efektas kuris paryškina akių linija, tikrai produktai kurie atlieka savo paskirtį. Didžiausios rekomendacijos, Man tai visiškas atradimas

Aušra Šliumerienė

Isbandziau blakstienu seruma….kazkas nerealaus po gimdymo blakstienos buvo isreteje iki tiek kad net tarpais tuscia buvo tikrai netikejau, bet kazkur po menesio naudojimo visiskai atsigavo. Dar niekada neturejau tokiu ilgu ir tankiu blakstienu super

Jelena von Kligmann

Tiesiog tobulas produktas. Pranoko visus lūkesčius ir lūpų putlintojas ir blakstienų serumas. Produkto užtenka tikrai ilgam. Jau nebepirmus metus ištikimas mano grožio puoseletojas. Perku sau ir kaip dovanelės savo artimiausiom draugėm, nes tokiu stebuklu reikia dalintis. O ir megaičių, dirbančių su nutralash nepriekaištingas paslaugumas ir greitumas. Ačiū labai!!!!

Donata Liaudinskienė

Ačiū už tobulą serumą blakstienoms! Netikėjau, kad gali būti toks rezultatas , po mėnesio naudojimo mano blakstienos beveik siekė antakius . Niekada netūrėjau tokių ilgų blakstienų

Rimantė Gasiūnienė

Bkakstienu serumas nerialus tai mano karantinis atradimas, rezultatai stulbinantys Pačios didžiausios rekomendacijos toms, kurios dar abejojate Butinai išbandysiu ir kitus Nutralash produktus Sekmes

Arna Vabalaite

Labai džiaugiuos šiuo nuostabiu blakstienų serumu, kurio dėka atsiauginau blakstienas, tiek į ilgį tiek apimtim. Tas geras jausmas, kai nebereikia tept tušo keliais sluoksniais, kai nusivalius makiažą lieki su blakstienom… savo blakstienom! Tikrai nuostabus produktas!

Živilė Blondžius

Sveiki, noriu ir aš labai pagirti blakstienų serumiuką, jis super’inis!!! Ne slėpsiu į šituos blakstienų reikalus visada žiūrėdavau šiek tiek skeptiškai, bet išdrįsau pabandyti ir vuolia jau išbandau. Jau po savaites vyras klausė ar prisiklijavau blakstienų, sukiojo galvą nelabai suprasdamas kas čia nebetaip. Bet nors ir teko padaryti keliatos dienų pertraukėlę, tačiau dabar šešios savaitės ir rezultatai akivaizdėja, aš jas net šukuoju kaip priaugintas, nes veliasi, sukasi, o ir naujos išaugančios „padaigos” jas sušiaušia ir jų vis daugėja kasdien.

Ačiū, Renata!!! Auginam toliau

Agnė Gaižauskienė

blakstienų serumas paliko patį didžiausią įspūdį !! pati nesitikėjau, jog serumas tiek gali, daug metų prisiauginėjau blakstienas, nusiėmus jas, šis serumas ataugino jas akimirksniu. rekomenduoju visu 100 proc. Ačiū dar kartą !

Your Shopping cart

Close