Šiandien itin populiari grožio priemonė gali sukelti nevaisingumą

Siekdamos išryškinti savo akių grožį šiais laikais moterys naudoja įvairias priemones, kurios padeda išgauti storesnių, ilgesnių ir vešlesnių blakstienų įspūdį. Tačiau grožio ekspertų teigimu, moterys siekdamos greito ir efektyvaus rezultato, pačios to nežinodamos, dažnai stipriai rizikuoja savo sveikata. Pasak ekspertų, šiandien itin plačiai vartojamų blakstienų serumų sudėtyje pasitaiko ir itin moters organizmui kenksmingų medžiagų, kurios gali sukelti įvairias alergijas, mėnesinių ciklo sutrikimus ar net nevaisingumą.

 

Sudėtyje – pavojinga hormoninė medžiaga

 

Pasak ilgametę patirtį kosmetinių priemonių prekybos srityje turinčios ekspertės Renatos Labutienės, daugelyje pigių ir itin populiarių blakstienų serumų sudėtyje yra pavojingos moters sveikatai hormoninės medžiagos Bimatoprotox B1.

 

„Bimatoprostas yra sintetinis prostagladinas. Prostagladinas yra hormoninė medžiaga, kuri randama ir žmogaus organizme. Ypatingai jo lygis moters organizme pakyla ovuliacijos ir mėnesinių ciklo laikotarpiu. Moksliškai įrodyta, kad šios medžiagos perteklius organizme gali įšaukti įvairius mėnesinių ciklo sutrikimus ir netgi nevaisingumą. Todėl dažnas ir netinkamas serumų su šia medžiaga vartojimas sukelia nemažai grėsmių moters sveikatai. Be to, tokių kosmetikos priemonių ypatingai turi vengti besilaukiančios ar kūdikius žindančios moterys“, – teigė ekspertė.

 

Labutienės teigimu, vartodamos pigius ir kenksmingus blakstienų serumus moterys tikisi greitai pastebimo efekto, tačiau rezultatas dažniausiai būna priešingas.

 

„Įvairūs hormoniniai serumai dažniausiai suteikia greitą ilgesnių blakstienų įspūdį. Tačiau realybėje jų veikimo efektas būna trumpalaikis ir pakankamai žalingas. Greitai išaugintos blakstienos būna labai plonos ir turi labai silpnus plauko folikulus. Todėl vos nustojus naudoti serumą jos paprasčiausiai iškrenta. Pasitaiko ir atvejų, kai dėl per dažno nekokybiško serumo vartojimo blakstienos pradeda augti netgi tokiose akies voko vietose, kur jos augti neturėtų“, – teigė R. Labutienė.

 

Stebina nuomonės formuotojų abejingumas

 

Pasak ne vienerius metus kosmetikos prekybos srityje dirbančios R. Labutienės, pastaruoju metu į ją kreipiasi nemažai klienčių, kurios įsigijusios įvairių nuomonės formuotojų reklamuojamus produktus vėliau siekia pašalinti dėl nekokybiškų produktų vartojimo atsiradusias bėdas.

 

„Čia iškyla labai svarbus moralės klausimas. Mano manymu, nuomonės formuotojos turėtų labiau pasidomėti, kokį produktą jos reklamuoja prieš viešai rekomenduojant juos savo sekėjams. Juk šiuo atveju kalba eina ne tik apie grožį, bet ir apie žmogaus sveikatą“, – teigė grožio specialistė

 

Labutienės teigimu, kai kuriais nuomonės formuotojų reklamuojamais grožio produktais turėtų susidomėti ir atitinkamos tarnybos, mat kyla klausimų, ar visi jie savo sudėtimi atitinka Europos Sąjungos rinkai keliamus reikalavimus.

 

Pataria atidžiau domėtis sudėtimi

 

Labutienė moterims norinčioms turėti gražias ir sveikas blakstienas pataria atidžiau tikrinti norimų įsigyti bei reklamuojamų blakstienų serumų sudėtis.

 

Pasak grožio specialisčių, ypatingai reikėtų vengti pigių serumų, nes vien jų kaina išduoda apie produkto kokybę.

 

„Už 8-is ar kelioliką eurų įsigyta priemonė dažniausiai savo sudėtimi tikrai nesuteiks jūsų blakstienoms sveikatos. Juk produkto galutinę kainą sudaro ne tik pats produktas, bet ir jo pakuotė, logistika, reklama ir kitos su produkto pateikimu rinkai susijusios išlaidos. Todėl pakankamai žema produkto kaina dažniausiai iškart signalizuoja ir apie pigią jo sudėtį“, – teigė ekspertė.

 

Taip pat R. Labutienė siūlo moterims ieškoti natūralių priemonių, kurios savo sudėtimi nedaro didelės žalos bendrai moters sveikatai.

 

„Šiuo metu Lietuvos rinkoje jau yra pasirodę ir blakstienų serumai su natūraliais CBD aliejais, kurie tinka net itin jautrioms akims. Apskritai, prieš pradedant naudoti blakstienų serumą pradžioje būtų pravartu pasikonsultuoti su šios srities specialistais bei gauti jų rekomendacijas. Taip pat įsigyjant tokius produktus patartina turėti daugiau informacijos ir apie jų gamintojus, susirinkti atsiliepimus iš jau juos vartojusių žmonių, o ne tik aklai pasitikėti reklama“, – patarimais dalinosi ekspertė.

Atsiliepimai

Jolanta Chlevickienė

Naudoju serumą blakstienoms. po 2 sav. pastebėjau pokyčius. Tik tiek, kad tepdama nuo kaires akies jai labiau ir užauginau tai nedarykit klaidos, arba kasdien nuo kurios pradedat tepti keisti arba kiekvienai akutei sudrekinti naujai plunksnelę

Dėkoju širdingai! Puikus produktas, rekomenduoju

Viktorija Ramoškienė

Sveiki.. norėjau pasidžiaugti,jog blakstučių serumas,tai kazkas WOW! po daugelio metu priauginamu blakstienu nuėmimo, vaizdas buvo liudnokas, bet šis serumas, sustiprino blakstienas, jos tapo ilgos,tankios. Apie blakstienų priauginimą,net nekyla minčių.

AČIŪ

Sandra Laškova

Esu bandžiusi nemažai serumų blakstienoms, vieni tiko labiau, kiti mažiau, bet efekto kurio tikėdavausi niekada nebuvo. Bet pabandžiusi NutraLash, negalėjau patikėti, jog jis pranoko lūkesčius, pagausėjo apimtis blakstienų, plaukas atrodo daug sveikesnis, pertepus tušu kelis kartus matosi efektas kuris paryškina akių linija, tikrai produktai kurie atlieka savo paskirtį. Didžiausios rekomendacijos, Man tai visiškas atradimas

Aušra Šliumerienė

Isbandziau blakstienu seruma….kazkas nerealaus po gimdymo blakstienos buvo isreteje iki tiek kad net tarpais tuscia buvo tikrai netikejau, bet kazkur po menesio naudojimo visiskai atsigavo. Dar niekada neturejau tokiu ilgu ir tankiu blakstienu super

Jelena von Kligmann

Tiesiog tobulas produktas. Pranoko visus lūkesčius ir lūpų putlintojas ir blakstienų serumas. Produkto užtenka tikrai ilgam. Jau nebepirmus metus ištikimas mano grožio puoseletojas. Perku sau ir kaip dovanelės savo artimiausiom draugėm, nes tokiu stebuklu reikia dalintis. O ir megaičių, dirbančių su nutralash nepriekaištingas paslaugumas ir greitumas. Ačiū labai!!!!

Donata Liaudinskienė

Ačiū už tobulą serumą blakstienoms! Netikėjau, kad gali būti toks rezultatas , po mėnesio naudojimo mano blakstienos beveik siekė antakius . Niekada netūrėjau tokių ilgų blakstienų

Rimantė Gasiūnienė

Bkakstienu serumas nerialus tai mano karantinis atradimas, rezultatai stulbinantys Pačios didžiausios rekomendacijos toms, kurios dar abejojate Butinai išbandysiu ir kitus Nutralash produktus Sekmes

Arna Vabalaite

Labai džiaugiuos šiuo nuostabiu blakstienų serumu, kurio dėka atsiauginau blakstienas, tiek į ilgį tiek apimtim. Tas geras jausmas, kai nebereikia tept tušo keliais sluoksniais, kai nusivalius makiažą lieki su blakstienom… savo blakstienom! Tikrai nuostabus produktas!

Živilė Blondžius

Sveiki, noriu ir aš labai pagirti blakstienų serumiuką, jis super’inis!!! Ne slėpsiu į šituos blakstienų reikalus visada žiūrėdavau šiek tiek skeptiškai, bet išdrįsau pabandyti ir vuolia jau išbandau. Jau po savaites vyras klausė ar prisiklijavau blakstienų, sukiojo galvą nelabai suprasdamas kas čia nebetaip. Bet nors ir teko padaryti keliatos dienų pertraukėlę, tačiau dabar šešios savaitės ir rezultatai akivaizdėja, aš jas net šukuoju kaip priaugintas, nes veliasi, sukasi, o ir naujos išaugančios „padaigos” jas sušiaušia ir jų vis daugėja kasdien.

Ačiū, Renata!!! Auginam toliau

Agnė Gaižauskienė

blakstienų serumas paliko patį didžiausią įspūdį !! pati nesitikėjau, jog serumas tiek gali, daug metų prisiauginėjau blakstienas, nusiėmus jas, šis serumas ataugino jas akimirksniu. rekomenduoju visu 100 proc. Ačiū dar kartą !

Your Shopping cart

Close