Edita Norvilė apie antakių serumą NUTRABROWN

Edita Norvilė

Kosmetologė, visažistė.
Estetinės medicinos srities specialistė, slaugytoja.
Daugiau nei 20 metų patirties grožio industrijoje.
Pirmojo Lietuvoje vykusio tarptautinio kosmetologų konkurso nugalė
Taip pat apdovanota specialiu prizu už tiksliausiai nustatytą odos būklę ir parinktą odos procedūrą.
Visažistų ir kosmetologų
Kurti makiažus savo modeliams patiki fotografai, dizaineriai, televizijos projektai, kirpėjai stilistai dalyvaujantys įvairiausiuose konkursuose vyksiančiuose ne tik Lietuvoje.
Vienas įsimintiniausių konkursų – Paryžiuje, kuriame varžėsi komandos iš 40 pasaulio šalių,
Šiuo metu dirbu komandoje kartu su plastikos chirurgais ir dermatologais.

Susitikimas su NutraBrown serumu antakiams

Mano pažintis su Nutralash prasidėjo nuo serumo blakstienoms.

Pamačius, kaip stebuklingai veikia, sumąsčiau, jog reikia išbandyti ir antakių serumą. 

 • Ar produktas veikia?
  TAIP
 • Kada pamačiau rezultatus?
  Prireikė tik mėnesio.
  Kas dar labai patiko, tai jog esantys natūralūs mano antakiai yra šviesūs, o naudojant serumą, jie natūraliai patamsėjo, dėl ko esu labai laiminga, nes nebereikia taip dažnai dažyti juos chemiškai.
 • Ar panaudojus vieną kartą / savaitę veiks?
  NE
 • Kaip viskas vyksta?
  Serume esantys peptidai, vitaminai ir augalų ekstraktai drėkina ir maitina, suteikia plaukeliui elastingumo, stabdo kritimą, stiprina ne tik jau esančius užaugusius plaukelius, bet ir stimuliuoja „žadina” miegančius svogūnėlius ir paskatina juos augti. Padeda pagerinti antakių lankstumą, stiprumą, apimtį ir storį, maitindami ir plaukelių šaknis.
 • Rekomenduoju!
  Jai esate patnekintos savo antakiais tik trūksta plaukelių kai kuriuose vietose, tai tik tas vietas ir tepkite, tuomet serumo užteks ilgiau ir bus geresnis reuzltatas.
 • Ar gali netikti?
  Kai produktas aktyvus, be abejonės gali kažkas sureaguoti labai jautrios odos turėtojoms.
 • Kas svarbiausia?
  Panaudojus ne padėti į šali, o naudoti 6-8 savaites.

MITAS:

Jai jau gamta nedavė, tai ir niekas ten neužaugs.

Produktus reikia sąžiningai naudoti ir viskas užaugs.

Naudoju jau šį serumą daugiau nei metus su pertraukomis, kad palaikyti gautą rezultatą, o taip pat prikausomybę išvysčiau ir savo mylimom klientėm, drąsiai rekomenduoju, nes žinau, kad produktas nenuvils nei vienos. Mano nuomone antakiai yra labai svarbi grožio dalis ir kaip bebūtų gaila su metais plaukelių mažėja, o juos atauginti yra labai sudėtinga, tai Nutrabrow yra mano nuolatinis draugas dabar 🙂

Tikiuosi buvo įdomu ir naudinga!

EDITA NORVILĖ

Atsiliepimai

Jolanta Chlevickienė

Naudoju serumą blakstienoms. po 2 sav. pastebėjau pokyčius. Tik tiek, kad tepdama nuo kaires akies jai labiau ir užauginau tai nedarykit klaidos, arba kasdien nuo kurios pradedat tepti keisti arba kiekvienai akutei sudrekinti naujai plunksnelę

Dėkoju širdingai! Puikus produktas, rekomenduoju

Viktorija Ramoškienė

Sveiki.. norėjau pasidžiaugti,jog blakstučių serumas,tai kazkas WOW! po daugelio metu priauginamu blakstienu nuėmimo, vaizdas buvo liudnokas, bet šis serumas, sustiprino blakstienas, jos tapo ilgos,tankios. Apie blakstienų priauginimą,net nekyla minčių.

AČIŪ

Sandra Laškova

Esu bandžiusi nemažai serumų blakstienoms, vieni tiko labiau, kiti mažiau, bet efekto kurio tikėdavausi niekada nebuvo. Bet pabandžiusi NutraLash, negalėjau patikėti, jog jis pranoko lūkesčius, pagausėjo apimtis blakstienų, plaukas atrodo daug sveikesnis, pertepus tušu kelis kartus matosi efektas kuris paryškina akių linija, tikrai produktai kurie atlieka savo paskirtį. Didžiausios rekomendacijos, Man tai visiškas atradimas

Aušra Šliumerienė

Isbandziau blakstienu seruma….kazkas nerealaus po gimdymo blakstienos buvo isreteje iki tiek kad net tarpais tuscia buvo tikrai netikejau, bet kazkur po menesio naudojimo visiskai atsigavo. Dar niekada neturejau tokiu ilgu ir tankiu blakstienu super

Jelena von Kligmann

Tiesiog tobulas produktas. Pranoko visus lūkesčius ir lūpų putlintojas ir blakstienų serumas. Produkto užtenka tikrai ilgam. Jau nebepirmus metus ištikimas mano grožio puoseletojas. Perku sau ir kaip dovanelės savo artimiausiom draugėm, nes tokiu stebuklu reikia dalintis. O ir megaičių, dirbančių su nutralash nepriekaištingas paslaugumas ir greitumas. Ačiū labai!!!!

Donata Liaudinskienė

Ačiū už tobulą serumą blakstienoms! Netikėjau, kad gali būti toks rezultatas , po mėnesio naudojimo mano blakstienos beveik siekė antakius . Niekada netūrėjau tokių ilgų blakstienų

Rimantė Gasiūnienė

Bkakstienu serumas nerialus tai mano karantinis atradimas, rezultatai stulbinantys Pačios didžiausios rekomendacijos toms, kurios dar abejojate Butinai išbandysiu ir kitus Nutralash produktus Sekmes

Arna Vabalaite

Labai džiaugiuos šiuo nuostabiu blakstienų serumu, kurio dėka atsiauginau blakstienas, tiek į ilgį tiek apimtim. Tas geras jausmas, kai nebereikia tept tušo keliais sluoksniais, kai nusivalius makiažą lieki su blakstienom… savo blakstienom! Tikrai nuostabus produktas!

Živilė Blondžius

Sveiki, noriu ir aš labai pagirti blakstienų serumiuką, jis super’inis!!! Ne slėpsiu į šituos blakstienų reikalus visada žiūrėdavau šiek tiek skeptiškai, bet išdrįsau pabandyti ir vuolia jau išbandau. Jau po savaites vyras klausė ar prisiklijavau blakstienų, sukiojo galvą nelabai suprasdamas kas čia nebetaip. Bet nors ir teko padaryti keliatos dienų pertraukėlę, tačiau dabar šešios savaitės ir rezultatai akivaizdėja, aš jas net šukuoju kaip priaugintas, nes veliasi, sukasi, o ir naujos išaugančios „padaigos” jas sušiaušia ir jų vis daugėja kasdien.

Ačiū, Renata!!! Auginam toliau

Agnė Gaižauskienė

blakstienų serumas paliko patį didžiausią įspūdį !! pati nesitikėjau, jog serumas tiek gali, daug metų prisiauginėjau blakstienas, nusiėmus jas, šis serumas ataugino jas akimirksniu. rekomenduoju visu 100 proc. Ačiū dar kartą !

Your Shopping cart

Close